A1

Trainers: Guido, Fred & Dana

Evi Dekker
V
Fenne Brink
V
Inger de Meij
V
Maud Smulders
V
Nena Dollekens
V
Coen van Veghel
M
Kasper Franse
M
Nemo van der Elzen
M
Sep Zoontjes
M
Tiemen Bruyns
M

A2

Trainers: Niels & Vinsent

Bo Ariëns
V
Indy Mulder
V
Kiki van Aalst
V
Lotte Heijligers
V
Vera Verschuren
V
Dion Mollet
M
Julian Houtzager
M
Nemo Klinckenberg
M
Nick Jansen
M
Ties Zoontjens
M

A3

Trainers: Thije & Kees

Eva van Engelen
V
Isa Schneider
V
Lieke van der Lee
V
Megan Mollen
V
Roos Schneider
V
Casper Nagtegaal
M
Jasper Lekkerkerker
M
Mark Heuvelmans
M
Rik van der Heijden
M
Simon Nagtegaal
M
Thijmen Krösing
M

A4

Trainers: Erny & Guus

Chaimae Abagari
V
Dilan Dasdemir
V
Eline Driesen
V
Fien Willighagen
V
Inge Bijsterveld
V
Janiek Bijsterveld
V
Nomi Gratama
V
Raquel Broekx
V
Emile Timmermans
M
Jelle Henzen
M
Milan Molenbrugge
M
Patrick Gerstel
M
Sam van Teeffelen
M
Tigo Baas
M

B1

Trainers: Tycho, Luc & Jasper

Famke Krösing
V
Karlijn Swinkels
V
Levi van Aalst
V
Lieke de Bruijn
V
Luna van der Putten
V
Brink, Wouter
M
Jochem Sponselee
M
Martijn van den Brand
M
Noah Grumnagel
M
Sander Lekkerkerker
M

B2

Trainers: Florian, Daan, Renske R. (Tijdelijk) & Vacature

Danielle Kerkhofs
V
Dorien Janssens
V
Indy Megens
V
Lenka Broekx
V
Mare de Vries
V
Bram Bijsterveld
M
Gijs Nagtegaal
M
Ivan Boomkens
M

B3

Trainers: Florian, Daan, Renske R. (Tijdelijk) & Vacature

Anna Scholtmeijer
V
Esma Dumanoglu
V
Jasmijn Al Dulaymi
V
Maartje Kantelberg
V
Nehir Altintas
V
Selenay Yildirim
V
Tuba Arslan
V
Tyna Al Haider
V

De B2 en de B3 trainen in juni samen

C1

Trainers: Aram & Pia

Aleyna Sahin
V
Jasmijn Hobbelen
V
Juul Verberk
V
Lisse Burgmans
V
Piene Janssen
V
Cas Ariens
M
Husam Abagri
M
Olaf Gratama
M
Sem Nies
M
Teun Burgmans
M

C2

Trainers: Anouk van Heumen,
Lotte Heijligers

Aysin-Vera Sen
V
Eva Verschuren
V
Fleur Priem
V
Jill Dieks
V
Julia Scholtmeijer
V
Lieke Hoekstra
V
Linda van Dun
V
Meike Aleven
V
Mila van de Ven
V
Cyriel Pol
M
Melvin op den Buijs
M

D1

Trainers: Marc & Wendy

Esma Sahin
V
Geertje Verberk
V
Lies Klein Wolterink
V
Lisa Kranenburg
V
Arthur Laaper
M
Jens Visser
M
Koen Boerboom
M
Peike Janssen
M
Riley prins
M

D2

Trainers: Mark, Noah & Daimy

Britt Blaakman
V
Celine Klapwijk
V
Elisha de Vos
V
Emma van de Ven
V
Evi Visser
V
Arthur op den Buijs
M
David van Loon
M
Igor Bokicar
M
Julian Hoogma
M
Mircan Aybar
M
Simon Janssen
M
Teun van den Brand
M

JTC houdt de optie voor een D3 in wedstrijdverband open (1-vakskorfbal).

E Groep

Trainers: Richard, Sofie, Evi(tijdelijk), Vacature

Elina Laaper
V
Evi Klaassen
V
Janna Bloo
V
Whitney Klapwijk
V
Huba Mincsovics - Yu,
M
Sem Kerkhoff
M
Thijs van 't Hart
M
Wessel van den Akker
M

De E-Groep gaat samen trainen, ook als er 2 teams geformeerd wordt.

F1

Trainers: Vera, Raquel, Piene & Rob

Azra Unal
V
Faya Bressers
V
Lizzy Klaassen
V
Baran Ege Özmen
M
James van der Putten
M
Jasper Blokland
M
Lukas Bloo
M
Luuk van 't Hart
M
Tim v Aken
M

De F-Groep gaat samen trainen, ook als er 2 teams geformeerd wordt.