Bestuur en Commissies

Je kunt scrollen van links naar rechts om alles te zien

Interim bestuur KV DSC

Voorzitter
Edwin Mulder
e.mulder@kvdsc.nl
06-16411933
Penningmeester
Eric van Veghel
e.vanveghel@kvdsc.nl
06-83231764
Secretaris
Anja van der Elzen
a.vanderelzen@kvdsc.nl
06-39775010
Algemene zaken
Brigitte van de Westelaken
b.vandewestelaken@kvdsc.nl
06-28588590
Algemene zaken
René Dekker
r.dekker@kvdsc.nl
06-51135986
Algemeen e-mailadres
bestuur@kvdsc.nl

Technische Commissies

Senioren
Dennis Snel
stc@kvdsc.nl
Suzanne Brink
Nico van heumen
Jeugd
Reneé Kuin
jtc@kvdsc.nl
Thiemo Hollering
Davy Wind
Wedstrijdsecretariaat
Kitty Spoor
wedstrijdsecretariaat@kvdsc.nl
Geert Relou
Elles Gruijters
Scheidsrechter coördinator
Henk Klaassen
scheidsrechters@kvdsc.nl

Clubhuis Commissie

Algemene zaken
Ria Berkhof
clubhuismanager@kvdsc.nl
Commissieleden
Edith Knollema
clubhuis@kvdsc.nl
Simone Mulder
Hennie Smits
Hanny van Heuven

Commissie ledenwerving

Commissieleden
Lineke van Hooijdonk
aanmeldingen@kvdsc.nl
Niels van Kemenade
Marina van 't Hart
Mirjam van Hartingsveldt

Commissie Jeugd Activiteiten

Commissieleden
Lineke van Hooijdonk
jac@kvdsc.nl
Niels van Kemenade
Marcin Postema

Sponsorcommissie

Commissieleden
Cor-Jan van der Elzen
sponsoring@kvdsc.nl
Edwin Mulder
Eric van Veghel
Arno Schneider

Overige e-mail adressen

Ledenadministratie
leden@kvdsc.nl
Supportersvereniging
sv@kvdsc.nl
Vertrouwenspersoon Nicky Kerkhof
vertrouwenspersoon@kvdsc.nl
DSC Webshop
webshop@kvdsc.nl