Bestuur en Commissies

Je kunt scrollen van links naar rechts om alles te zien

Bestuur KV DSC

Voorzitter
Edwin Mulder
e.mulder@kvdsc.nl
06-16411933
Penningmeester
René Dekker
r.dekker@kvdsc.nl
06-51135986
Secretaris
Ronald Brink
r.brink@kvdsc.nl
06-23114385
Algemene zaken
Niels van Kemenade
n.vankemenade@kvdsc.nl
06-36173581
Algemene zaken
Aram Brouwers
a.brouwers@kvdsc.nl
06-29588561
Algemene zaken
Ilse Dekker
i.dekker@kvdsc.nl
06-13335569
Algemene zaken
Algemeen e-mailadres
bestuur@kvdsc.nl

Technische Commissies

Senioren
Dennis Snel
stc@kvdsc.nl
Suzanne Brink
Nico van heumen
Jeugd
Reneé Kuin
jtc@kvdsc.nl
Thiemo Hollering
Davy Wind
Wedstrijdsecretariaat
Heidi van Veghel
wedstrijdsecretariaat@kvdsc.nl
Geert Relou
Scheidsrechter coördinator
Edwin Mulder a.i.
e.mulder@kvdsc.nl

Clubhuis Commissie

Algemene zaken
Ria Berkhof
clubhuismanager@kvdsc.nl
Commissieleden
Edith Knollema
clubhuis@kvdsc.nl
Simone Mulder
Hennie Smits
Hanny van Heuven

Commissie ledenwerving

Commissieleden
Lineke van Hooijdonk
aanmeldingen@kvdsc.nl
Marina van 't Hart
Mirjam van Hartingsveldt

Sponsorcommissie

Commissieleden
Cor-Jan van der Elzen
sponsoring@kvdsc.nl
Edwin Mulder
Eric van Veghel
Arno Schneider

Overige e-mail adressen

Ledenadministratie
leden@kvdsc.nl
Supportersvereniging
sv@kvdsc.nl
Vertrouwenscontactpersoon Nicky Kerkhof
vertrouwenscontactpersoon@kvdsc.nl
DSC Webshop
webshop@kvdsc.nl