Mick Snel dinsdag aanstaande naar DSC voor twee clinics!

Datum:
23
-
06
-
2023

Aankomende dinsdag (27 juni) komt ex-international Mick Snel naar DSC om twee clinics te geven aan twee van onze jeugdselecties.

Mick begint om 18:00 uur bij de D-selectie en gaat om 19:00 uur de B-selectie een clinic geven.
Snel, die aanstaande zaterdag de veldfinale speelt met Fortuna/Delta Logistiek tegen PKC/Vertom, neemt na dit seizoen afscheid als topkorfballer en gaat weer spelen bij zijn oude club AW/DTV waar het voor hem allemaal begon als kleine jongen. Snel heeft een imposante carrière achter de rug. Hij werd 6 keer landskampioen in de zaal, 2 veldtitels, 5 Europacups en 1 supercup. Ook met Oranje was Snel zeer succesvol. Twee keer wereldkampioen, drie keer Europees kampioen en twee keer de World Games.

We zijn als DSC zeer vereerd dat Mick onze jeugdleden aanstaande dinsdag een clinic komt geven.

Terug
Datum:
dag
-
maand
-
jaar